VK Lvi Praha | (1-3) | Ceske Budejovice | |||||||||
1 | 17/04 | 15:15 | VK Lvi Praha | 1-3 | Ceske Budejovice | cd | |||||
2 | 20/04 | 13:00 | Ceske Budejovice | 3-0 | VK Lvi Praha | cd | |||||
3 | 23/04 | 12:00 | VK Lvi Praha | 3-2 | Ceske Budejovice | cd | |||||
4 | 25/04 | 13:00 | Ceske Budejovice | 3-2 | VK Lvi Praha | cd |
Kladno | (1-3) | Ceske Budejovice | |||||||||
1 | 30/03 | 15:00 | Kladno | 0-3 | Ceske Budejovice | cd | |||||
2 | 02/04 | 13:00 | Ceske Budejovice | 3-1 | Kladno | cd | |||||
3 | 06/04 | 11:30 | Kladno | 3-0 | Ceske Budejovice | cd | |||||
4 | 10/04 | 12:00 | Ceske Budejovice | 3-0 | Kladno | cd | |||||
VK Lvi Praha | (3-0) | Oddil Pribram | |||||||||
1 | 29/03 | 09:00 | VK Lvi Praha | 3-0 | Oddil Pribram | cd | |||||
2 | 01/04 | 12:30 | Oddil Pribram | 1-3 | VK Lvi Praha | cd | |||||
3 | 05/04 | 14:00 | VK Lvi Praha | 3-1 | Oddil Pribram | cd |
Usti Nad Labem | (3-2) | Dobrichovice | |||||||||
1 | 13/04 | 12:00 | Usti Nad Labem | 1-3 | Dobrichovice | FG | |||||
2 | 14/04 | 10:00 | Usti Nad Labem | 1-3 | Dobrichovice | cd | |||||
3 | 19/04 | 14:00 | Dobrichovice | 1-3 | Usti Nad Labem | cd | |||||
4 | 20/04 | 13:00 | Dobrichovice | 0-3 | Usti Nad Labem | cd | |||||
5 | 26/04 | 13:00 | Usti Nad Labem | 3-0 | Dobrichovice | cd |
Ceske Budejovice | (3-0) | Karlovarsko | |||||||||
1 | 14/03 | 14:00 | Ceske Budejovice | 3-2 | Karlovarsko | cd | |||||
2 | 17/03 | 14:00 | Karlovarsko | 0-3 | Ceske Budejovice | cd | |||||
3 | 20/03 | 14:00 | Ceske Budejovice | 3-1 | Karlovarsko | cd | |||||
Kladno | (3-0) | Odolena Voda | |||||||||
1 | 14/03 | 14:00 | Kladno | 3-0 | Odolena Voda | cd | |||||
2 | 17/03 | 11:30 | Odolena Voda | 0-3 | Kladno | cd | |||||
3 | 20/03 | 14:00 | Kladno | 3-0 | Odolena Voda | cd | |||||
Dukla Liberec | (0-3) | Oddil Pribram | |||||||||
1 | 14/03 | 14:00 | Dukla Liberec | 2-3 | Oddil Pribram | cd | |||||
2 | 17/03 | 13:00 | Oddil Pribram | 3-0 | Dukla Liberec | cd | |||||
3 | 20/03 | 14:00 | Dukla Liberec | 1-3 | Oddil Pribram | cd | |||||
VK Lvi Praha | (3-0) | Brno | |||||||||
1 | 14/03 | 14:00 | VK Lvi Praha | 3-0 | Brno | cd | |||||
2 | 17/03 | 14:30 | Brno | 0-3 | VK Lvi Praha | cd | |||||
3 | 20/03 | 14:00 | VK Lvi Praha | 3-0 | Brno | cd |
Odolena Voda | (2-0) | Benatky | |||||||||
1 | 05/03 | 14:00 | Odolena Voda | 3-1 | Benatky | cd | |||||
2 | 08/03 | 14:00 | Benatky | 2-3 | Odolena Voda | cd | |||||
Brno | (2-0) | Beskydy | |||||||||
1 | 05/03 | 12:30 | Brno | 3-1 | Beskydy | cd | |||||
2 | 08/03 | 13:00 | Beskydy | 2-3 | Brno | cd |
15/02 | VK Lvi Praha | 3-0 | Benatky | ||||||
Usti Nad Labem | 3-0 | Beskydy | |||||||
Odolena Voda | 3-2 | Fatra Zlin | |||||||
Dukla Liberec | 3-0 | Karlovarsko | |||||||
Brno | 0-3 | Kladno | |||||||
24/02 | Oddil Pribram | 1-3 | Ceske Budejovice |
Classificação
|